Şirketlere Özel

Telefonda Satış Temsilcisi Mülakatları

07.02.2014

Denizbank - Telefonda Satış Temsilcisi Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Zorluydu Ortalama Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Ocak 2014
Toplam Süreç: 20 Gün

Öncelikle yetenek sınavına çağrıldım. 2 gün sonra aranıp 1 hafta sonra gerçekleşecek mülakata davet edildim. Grup mülakatı yapıldı. Herkes tek tek kendini tanıttı ve İK uzmanları herkese çeşitli kişisel sorular yöneltti. Daha sonra görüşmeye gelenler 2 gruba ayrılarak, belirli bir senaryo üzerinden vaka çalışması yaptı. Grup mülakatından 3 gün sonra aranarak tekrar görüşmeye çağrıldım. Bire bir görüşme olacağını düşünmüştüm fakat grup mülakatından seçilen 4 kişi ile tekrar grup mülakatı yapıldı. Bu sefer İK uzmanları yerine satış bölüm müdürleri ile görüşüldü ve daha zorlayıcı sorular yöneltildi. Örneğin "Telefonda satış temsilcisi olarak işe başladınız fakat sürekli denemenize rağmen satış gerçekleştiremiyorsunuz ne yaparsınız?" gibi. (Ne cevap verirseniz verin tekrar tekrar, bütün çabalarınıza rağmen gene satış yapamadınız bu sefer ne yaparsınız diye soruyorlar.) En son neye sinirlendiniz ve nasıl tepki verdiniz gibi sizi zorlayıcı sorular yöneltiyorlar. Sanırım bu aşamada biraz zorlandım ve agresif cevaplar verdim. Görüşmenin sonunda asabi bir yapınız mı var dediler ve bu görüşme son görüşmemiz oldu.

Mülakat Soruları (2)

Telefonda satış temsilcisi olarak işe başladınız, fakat ne kadar çabalasanız da satış yapamıyorsunuz. Bu durum karşısında ne yaparsınız?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
6 Kişi
0 Kişi
25.11.2014

Denizbank - Telefonda Satış Temsilcisi Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Kolaydı Olumlu Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Kasım 2014
Toplam Süreç: 5 Gün

Denizbankın kendi sitesinden başvuruda bulundum. Yaklaşık 1 hafta için sınava davet edildim. Sınav gayet iyi geçti, 40 soru 60 dakika. Sorular kolay, fakat sözel sorular biraz uzundu. Zamanı iyi değerlendirmek gerekli. 2 gün sonra sınavı geçtiğime dair telefon aldım ve 3 gün sonrası için mülakata davet edildim. Mülakat gayet güzel ve sohbet havasında ilerledi. 10 kişi falandık sanırım. Sırayla kendimizi tanıttık. 2 yönetici ve 1 İK müdür vardı. Soru sormadılar pek, sadece iş hayatı olanlara ''NEden işten ayrıldınız?'' ''hangi pozisyonda çalıştınız ?'' gibi sorular soruldu. Ama tahminimce konuşma sırasında kimi seçeceklerine karar verdiler. 1 hafta içinde arayacağız dediler. Lakin aranacağımı zannetmiyorum.

Mülakat Soruları (1)

Neden Denizbank'ı seçtiniz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
0 Kişi
0 Kişi