Şirketlere Özel

Validasyon Elemanı Mülakatları

27.04.2014

Avis İlaç - Validasyon Elemanı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Kolaydı Olumsuz Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Nisan 2014
Toplam Süreç: 1 Gün

Firmada mülakat fabrika müdürü ve İK sorumlusu ile müdürün odasında gerçekleşti. Kendimden bahsettim ve pozisyonla ilgili soru sordular. İK sorumlusu negatif bir konuşma şekli takındı ve suratıma bakmadan CV'me bakarak benle konuştu. Ulaşımla ilgili sorular sordu ve Beşiktaş ilçesinde oturduğum için ulaşım sorun olur dedi. Servis güzergahları uymuyormuş. Maaş konusunda beklentimi sordu. 1000 tl maaş vericeklermiş

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
0 Kişi
0 Kişi
26.04.2013

Avis İlaç - Validasyon Elemanı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Ortalama Ortalama Deneyim Teklifi Reddettim

Mülakat Tarihi: Nisan 2013
Toplam Süreç: 1 Gün

İlk telefon görüşmesini insan kaynaklarından çok sıcak bir hanımla yapıyorsunuz. Sizi yüz yüze görüşmek için davet ediyorlar. Gittiğimde İK müdürü ve işe alındığım takdirde benden sorumlu olacak kişiyle görüştüm. Görüşme ilk başka İK müdürü ile başlıyor. Tipik genel sorular, CV'yi yorumlama, eski işinden neden ayrıldın vs gibi kişiyi tanımaya yönelik sorularla başlıyor. Ama bu süreçte sergilenen tutum sizin kendinizi biraz kötü ve değersiz hissetmenize neden olan bir tutum. Zaten bayanın yapmak istediği de tam olarak bu. Yaptığınız işleri küçümser bir dille tanımlıyorlar ki daha sonra konuşulacak düşük maaş ücretlerini haklı çıkarabilsinler.

Küçük birkaç İngilizce deneme ve çözelti hazırlama sorularının ardından bir kaç baskıcı hareketle görüşmeyi tamamlıyorlar.

Mülakat Soruları (1)

Çözelti hazırlamayı İngilizce metinden tercüme ederek tarif eder misiniz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
1 Kişi
0 Kişi