Şirketlere Özel

Ruhsatlandırma Elemanı Mülakatları

29.07.2016

Neutec İlaç - Ruhsatlandırma Elemanı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Çok kolaydı Olumsuz Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Mayıs 2016
Toplam Süreç: 2 Ay

Şirketin başka pozisyonuna kariyer sitelerinden başvurmuşken beni ilgili pozisyon için aradılar. İlk olarak genel yetenek ve yazılı dil sinavından sonra ertesi hafta bir mülakat için aradılar. klasik sorular, bizi bilir misiniz gibi sorulardan sonra 30-40 dakikalık bir görüşmeden sonra olumlu olarak vedalaşıldı ve ertesi hafta tekrar mülakat için sözleşildi. Ancak şu var siz aramazsanız kesinlikle sizi çağırmıyorlar süreç inanılmaz işliyor. 3. görüşme için gittiğimde 45 dakika bekletildim. Ciddi anlamda görüşmeyi unuttular. Departman yöneticisiyle görüşmeden sonra 20 gün içerisinde yanıt alınacağı söylenerek vedalaşıldı. 20 gün sonra tabi ki yanıt alınamadı, departman yöneticisinin yurtdışında olduğu bahanesiyle bir hafta daha süre istendi. Ardından da pozisyonun ötelendiği ve 3 hafta sonra kadar iletişime geçileceği söylendi. 4. haftanın sonunda aradığımda başka bir İK sorumlusuna yönlendirildim. 30 dakikaya geri dönüş yapıyprum, hemen yazıyorum diyerek 3 saat sonra iletişim kurabildik. Süreç tamamlandı alım sonucu belli oldu yarın bilgilendirme yapılacak dedikten yarım saat sonra işe alım süreci iptal oldu, süreç donduruldu gibi bir açıklama getirildi.

Mülakat Soruları (1)

Pozisyon ve sorumlulukları şirketin gelecek 3-5 yıldaki stratejsini etkileyebilecek durumda. Bu dikkat ve düzene uyum sağlayabilecek misiniz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
0 Kişi
0 Kişi
15.11.2012

Neutec İlaç - Ruhsatlandırma Elemanı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Kolaydı Ortalama Deneyim Teklifi Kabul Ettim

Mülakat Tarihi: Ocak 2010
Toplam Süreç: 15 Gün

Acil eleman arayışında oldukları bir dönem olduğu için 15 gün içerisinde sonuçlandırıldı. Önce ik ile son derece amatör olan bir görüşme, arkasından da departman müdürleri ile görüşme oldu. Aynı gün içerisinde ingilizce sınavı, (türkçe-ingilizce ve ingilizce-türkçe çeviri) yapıldı.Bir hafta sonra da genel müdür ile görüşme arkasından bir hafta içinde olumlu dönüş telefon ile yapıldı.

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
12 Kişi
4 Kişi