Şirketlere Özel

İşkolig Blog

Şirket Haberleri Servisimiz Açıldı!

İşkolig Ekibi - 15.05.2012

Kısa bir süre önce sizlerle paylaştığımız “İş ilanları” servisimizden sonra, şirket haberleri servisimizin de açıldığını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!


İş ilanları servisimiz açılalı henüz 2 hafta olmasına rağmen 30.000’den fazla iş ilanını sizlerle buluşturuyoruz ve İşkolig’in en aktif kullanılan bölümlerinden biri haline gelmiş durumda. Biz de sizlere yenilikler sunarak teşekkür etmek istedik.


Bugünden itibaren, ilgi duyduğunuz şirketler hakkında basında çıkan haberleri şirketlere ait sayfalardan anlık olarak takip edebilirsiniz.


Şirket haberlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, istediğiniz bir şirkete İşkolig üstünde ulaşıp, “Haberler” sekmesine tıklamanız.
Ayrıca, bir şirkete ait “Özet Bilgi” sekmesi altında ofis fotoğrafları, maaşlar ve yorumlar bölümlerinin ardından da karşınıza o şirkete ait en güncel bilgileri içeren “Haberler” bölümü çıkacaktır.
Haberler bölümümüz sayesinde, şirketler hakkında ulusal basında ve Türkiye’nin önde gelen web sitelerinde çıkan tüm bilgileri anlık olarak görüntüleyebilme imkanına sahip olacaksınız.


İşkolig’in içeriği ve özellikleri gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İşkolig, siz kullanıcılarımız sayesinde, bir şirket hakkında öğrenmek istediğiniz “İş ilanları”, “Maaşları”, “Çalışan Memnuniyeti”, “Şirket Ödülleri”, “Ofis Görüntüleri” ve “Şirket Haberleri” bilgilerine tek çatı altında ulaşabileceğiniz ilk ve tek kaynak olmaya devam ediyor. En kısa zamanda yeni özelliklerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyor olacağız.


Mutlu ve başarılı çalışmalar!

Geri Dön