Şirketlere Özel

İşkolig Blog

Mülakatlar Servisimiz Açıldı!

İşkolig Ekibi - 07.09.2012

İşkolig olarak üyelerimize çalışan yorumları, maaşlar, ofis fotoğrafları ve iş ilanları hakkında her türlü bilgiyi sağlıyoruz. Bunun yanında, en yeni servisimiz Mülakatlar da artık hizmetinizde!

İçinde bulunduğumuz yüksek rekabet ortamında, mülakatlarla ilgili her bir bilgi iş arayanlar için daha büyük bir önem kazandı.
İşkolig Mülakatlar, iş arayanların ihtiyaç duydukları bütün bilgilere erişebilmeleri açısından mükemmel bir platform oldu.


Mülakatlar bölümümüz sayesinde, şirketlerin mülakat süreçlerini, ortalama görüşme sürelerini, sorulan en zor veya beklenmedik sıra dışı soruları öğrenebilirsiniz.


Herkes, şirketler ve mülakatlar hakkındaki görüşlerini paylaşarak, bu platforma ücretsiz olarak katkıda bulunabilir. Eğer bir kullanıcı hesabı oluşturmadıysanız, mülakatlara katkıda bulunarak veya şirket yorumu girerek diğer yorum ve mülakatlara ulaşabilirsiniz.


Daha fazla mülakat bilgisine ulaşabilmek için bizi takip etmeye devam edin. Unutmayın ki, paylaştığınız her bilgi yayınlanmadan önce İşkolig tarafından incelenmektedir. Bu sebeple, tarafımızdan kaynaklanan gecikmeler olabilir fakat endişelenmeyin, şirket veya mülakat yorumlarınız bize ulaştığı anda, diğer yorumları görebilirsiniz.


Düşünce ve görüşleriniz için bize iletişim@iskolig.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Mutlu ve başarılı çalışmalar!

Geri Dön