Şirketlere Özel

İşkolig Blog

İşkolig İşveren Markası Profilleri

İşkolig Ekibi - 10.09.2012

Çok yakında İşkolig şirket sayfalarında bazı önemli değişiklikler fark edeceksiniz, şirketlerin rahatlıkla yararlanabileceği İşveren Markası Profilleri.


İşkolig'i değerli kılan en önemli özelliği, hem çalışanları, hem işverenleri hem de iş arayanları kapsayan yapısı. Bu yeni özelliğimiz şirketlere kendi İşveren Markalarını tanıtmalarında büyük bir avantaj sağlayacak ve çalışanların neden bu şirketlerde çalışmak istediğini ortaya koyan bir vitrin görevi görecek. İnanıyoruz ki, çalışanların yanı sıra şirketlerin de iş ortamları, kültürleri, kariyer olanakları gibi bilgileri paylaşması, iş arayanlara şirketlerle ilgili çok daha derin bilgiler verecek.


Gelişmiş bir İşveren Markası Profilleri sayesinde, işverenler, iş arayanlara onlar için en uygun iş fırsatlarını gösterebilecek, çalışma ortamını gösteren fotoğraflar, şirket kültürü hakkında bilgi veren videolar veya şirketle ilgili en son güncellemeleri Twitter, Facebook hesapları ve resmi blogları ile doğrudan bağlantı kurarak bu sayfada paylaşabilecekler.


Şirketler kendi sayfalarındaki bilgileri kendileri kontrol ederken, anonim kullanıcıların paylaştığı bilgiler asla sınırlandırılmayacak ve engellenmeyecek.


Şirketlere, kariyerlerini düşünen, bilinçli, kaliteli ve aktif çalışanlara ulaşmalarında yardımcı olacağımıza inandığımız bir adım attığımız için çok heyecanlıyız.


Eğer siz de bir işverenseniz ve İşveren Markası Profilleri sizin için neler yapabilir merak ediyorsanız isverenmarkasi@iskolig.com adresimize bir e-mail atmanız yeterli. İşkolig’de görmek istediğiniz diğer özelliklerimiz için ise, görüş ve önerilerinizi duymaktan memnun olacağız. Düşünce ve görüşleriniz için bize adresinden ulaşabilirsiniz.


Mutlu ve başarılı çalışmalar!

Geri Dön