Şirketlere Özel

İşkolig Blog

İş İlanları Servisimiz Açıldı! Binlerce İş İlanı Artık İşkolig’de!

İşkolig Ekibi - 02.05.2012

İş ilanları, maaşlar, şirket yorumları ve daha fazlası artık tek bir platformda! İşkolig, iş arayanlar için, iş ilanlarına ve şirketler hakkında edinmek istedikleri bilgilere tek bir platformdan ulaşmalarına imkan sağlamak için yeni bir adım attı.


Bu en yeni özelliğimiz sayesinde, iş arayanlar iş ilanlarına daha etkili bir biçimde göz gezdirebilir ve gerçekten nasıl bir şirkette çalışmak istediklerine karar verebilirler. Bu servisimiz sayesinde, iş arayanlar düşündükleri işin onlara uygunluğunu değerlendirirken, çeşitli iş ilanları websiteleri, şirketlerin websiteleri ve İşkolig arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalmayacaklar. Bu yeni fonksiyonalite, iş arayanların şirket maaşları, çalışan memnuniyeti, ofis fotoğrafları da dahil olmak üzere şirketin iç işleyişi hakkında bilgi edinmelerini sağlar.


Öncelikle iş aramak için İşkolig ’i ziyaret edin, İş ilanları sekmesini seçin, anahtar kelime olarak pozisyon veya şirket adını ve yer bilgilerini girin. Ara butonunu tıkladıktan sonra binlerce iş ilanı karşınızda olacak. Indeed’in teknolojik alt yapısıyla, bir çok yayıncı web sitesinde yayınlanan tüm iş ilanlarını tek bir platformda topluyor olmamız, sizleri web siteleri arasında gezinip durmaktan da kurtarıyor.


İşkolig kullanıcılarının çoğu aktif olarak bir iş arıyor veya karşılarına çıkabilecek daha iyi iş olanaklarını değerlendirmeye çalışıyor. İşkolig olarak inanıyoruz ki, bu durum iş arama sürecinin daha verimli olmasını ve iş arayanların herhangi bir iş görüşmesi için mümkün olduğunca hazır olmasını sağlıyor (mülakatlar özelliği çok çok yakında!).


Farklı iş olanakları için en son özelliğimizi deneyin, görüş ve önerilerinizi bize bildirin. Ayrıca şuan çalışmakta olduğunuz veya son 3 sene içerisinde çalıştığınız şirketler ile ilgili yorum, maaş bilgisi veya ofis fotoğraflarını bizimle paylaşmayı unutmayın.


Mutlu ve başarılı çalışmalar!

Geri Dön