Şirketlere Özel

İş Geliştirme Çalışan Yorumları

12.04.2018
Ekol Lojistik
2018 yılı çalışanı :

"Kesinlikle Uzak Durun"

Olumlu Yönler

Rahat giyim, saç - sakal dışında pek birsey yok. Hayvan dostu olması guzel, bir de yurtdisina cikmayi seviyorsaniz pozisyonunuza gore olabilir.

Olumsuz Yönler

Her seviye ve pozisyonda sorunlu bir sirket. Calisana kesinlikle deger verilmez. Eger yoneticiniz gozdelerinden degilseniz surekli ve acik bir sekilde mobbing yasarsiniz. Hem IT de hem de operasyonda yonetici eziyeti oldukca fazla. Maas odemelerinde sorun yasadiklari bayadir biliniyor ama asil sorun bu surecte calisanlarin adam yerine bile konulmamasi ve yuzsuzlukleri. Sirkette akli biraz calisan herkes zaten ayrildi. Kalanlar da zaten baska yerde basarili olmalari zor kisiler. Kisa yoneticisi kotu davranir, IK surekli sizi kaziklamaya calisir, ust yonetim ise sadece azarlamak icin sizi dikkate alir. Eger alternatifiniz varsa kesinlikle uzak durun, ise girmeden kesinlikle arastirin.

Üst Yönetime Öneriler

Sirketi buyutmek evet basarili olsa da, geminizin curumekte ve batmakta oldugu sektorce biliniyor. Bu saatten sonra insanlara deger verin vs gibi ogutler cok gec. Kulturunuzde yok ve egonuzdan degismeniz cok zor. O nedenle tum ustu yonetimin el cekip profesyonellere devredilmesi lazim. O da olmayacagina gore baska onerim yok.

Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
1 Kişi
0 Kişi
İşkolig Puanı
1