Şirketlere Özel

İhracat Bölge Müdürü Mülakatları

30.08.2013

Simfer - İhracat Bölge Müdürü Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Çok kolaydı Olumsuz Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Temmuz 2013
Toplam Süreç: 16 Gün

Yaşadığım en kötü mülakat deneyimi oldu. Mülakata alan kişi çok tecrübesiz ve karşısındakini irrite edici boyutta hatta haddini aşan nitelikte, sorular soran bir İK personeliydi (İK müdürü). Bugüne dek 100'den fazla firma ile mülakata girdim ve bu mülakatı hiç unutmayacağım. Öncelikle mülakata bir İK sitesi üzerinden başvurdum. Ertesi hafta hemen aradılar ve istedikleri gün gelmem için zira farklı şehirden geleceğim için ilgili departman direktörünün/müdürünün de orada olacağını, bu nedenle, ilk görüşmenin olumlu olması halinde kendisiyle görüştürülebileceğimi ve bu nedenle 2. kez gelmek zorunda kalmayacağım söylendi.
Ancak; görüşmeye gittiğimde öğrendim/farkına vardım ki, zaten bu firma ilgili pozisyon için aradığı kişiyi bulmuş ve benimle bu nedenle anlamsız bir görüşme gerçekleştirildi.
Diğer arkadaşlara tavsiyem, özellikle yeni mezunsanız, bu bir patron şirketidir ve kurumsallık/profesyonellikten çok ama çok uzaktadır. Başvurmadan önce 2 hatta 3 kez düşünmek gerekir.

Mülakat Soruları (3)

Bu işe başlamak için şehir değiştireceksiniz, diyelim ki deneme süremizin sonunda sizi işten attık, bu riski göze alıyor musunuz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
2 Kişi
0 Kişi