Şirketlere Özel

Hasar Uzmanı Mülakatları

28.03.2013

Aksigorta - Hasar Uzmanı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Kolaydı Olumlu Deneyim Teklifi Kabul Ettim

Mülakat Tarihi: Temmuz 2012
Toplam Süreç: 5 Gün

Öncelikle yazılı mülakata alındım IQ testi benzeri bir testten geçtim yaklaşık 3 gün sonra sınavdan başarı ile geçtiğimi ve en kısa sürede birim yöneticisi ile mülakata girmek isteyip istemediğim soruldu.O süre zarfında çalışıyor olduğumdan ve aniden izin alamayacağımdan mesai saatleri sonrasında dahi görüşmeyi kabul ederek beni çok mutlu ettiler. Birim yöneticisi ile kısaca bir mülakat yaptık. Özgemişimden kısaca bahsettim, kariyer hedefim hakkında konuştuk aslında çok uzun süremedi kısa bir mülakat oldu zaten farklı bir alanda uzmanlaştığım için aradıkları kişiydim. bir kaç gün sonra ik aradı ve teklif için görüştük. Önce ik dan bir bayan uzun uzun kariyer hedefim ve aksigortadan beklentilerim hakkında konuştuk. Konu maaş beklentim şirketin sağladıkları vs .hemen ardından ik yöneticisi odaya girerek maaş teklifi ve yan haklar hakkında konuşup elime yazılı bir teklif verdiler ve kabul etmem halinde 3 iş günü içinde imzalayıp mail atmamı istediler. Böylelikle aksigorta maceram başlamış oldu.
Şirketin ofis ortamı çok da modern ve teknolojik yada inovatif sayılmaz ama sıcak ve dostane bir ortam var çalışırken gerilmiyorsunuz.kariyer imkanları biraz kısıtlı çünkü çok fazla kademe var ; yetkili-uzman-yönetici-tk lideri-br müdür yard.-br müdürü (ki aynı zamanda gmy yardımcısı oluyorlar ) -direktör-gmy ve gm birde maaşlar sektörün ortalamasında 3 ayda bir çift maaş olmasa yetecek gibi değil

Mülakat Soruları (1)

AKsigortadan beklentileriniz nelerdir ? Neden AKsigorta ? AKsigortaya neler katabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
1 Kişi
0 Kişi
12.09.2014

AXA Sigorta - Hasar Uzmanı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Ortalama Olumlu Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Nisan 2013
Toplam Süreç: 3 Gün

Bölge müdürlüğünde ve genel müdürlükte yaptığım görüşmeler ile yaptığım araştırmalar neticesinde adil, çalışan memnuniyeti üst düzeyde, tatminkar maaş politikası uygulayan ve gelişim için uygun bir şirket. Size teklif yapıldıysa bu sektörde en iyi firmada olduğunu aklınızda bulundurun.

Mülakat Soruları (1)

Axa Sigorta'da nasıl bir fark yaratacağınızı düşünüyorsunuz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
2 Kişi
0 Kişi