Şirketlere Özel

Finance MT Mülakatları

10.04.2013

Unilever - Finance MT Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Çok kolaydı Olumlu Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Mart 2013
Toplam Süreç: 1 Gün

Finans management trainee mülakatına girdim henüz sonuçlar açıklanmadı ancak klasik sorular üzerinden gidildi. Her şey normal görünüyordu mülakatım çok hızlı bitti cünkü her mülakatta sorulan cevabı hazır sorulardı. Samimiyetsiz değildim ancak sorulara cevabım zaten vardı.

Mülakat Soruları (1)

Neden unileverde finans ?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
2 Kişi
8 Kişi
13.03.2014

Unilever - Finance MT Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Ortalama Olumlu Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Mart 2014
Toplam Süreç: 1 Gün

Şirketin online kariyer sayfasından Unilever Future Leaders Program Finance MT programına başvurdum. Öncelikle sitede başvuruyu tamamlamak için sizden yetkinlik bazlı soruları, akademik GPA, çalışma tecrübelerinizi ve kişisel bilgilerinizle birlikte doldurmanız bekleniyor. Online başvuru tamamlandıktan sonra sizin online aşamayı geçip geçmediğinize dair bir bilgi maili atıyorlar. Bu mailde öncelikli adayların, mülakata öncelikle çağrılacağından bahsediliyor fakat sizin öncelikli aday olup olmadığınızı bildirmiyorlar. Yaklaşık 2 hafta sonra insan kaynaklarından bir yetkili tarafından İstanbul Ümraniye ofislerinde bire bir mülakata çağrılıyorsunuz.

Mülakatımda iki finans departman müdürüyle görüştüm. Ofislerin ve çalışanların arasından geçerek çok küçük bir odada mülakata alınıyorsunuz. Öncelikle kendilerini tanıtıp sizden kısaca kendinizden bahsetmenizi istiyorlar. Sonrasında online başvuruda sordukları sorulardan birkaçını tekrar soracaklarını fakat sizden farklı örneklerle gelmenizi istiyorlar. Bu soruların dışında yeni yetkinlik bazlı sorularla geliyorlar. Aynı zamanda sizden neden Unilever'ı tercih ettiğinizi ve Unilever'in finans departmanının neler yaptığını soruyorlar. Mülakatın sonuna doğru yaklaşık 1 dakika boyunca İngilizce hobilerinizden bahsetmenizi istiyorlar.

Mülakat Soruları (1)

-Başarısız olduğunuz bir proje var mı çıkardığınız dersler neler oldu? -Bir fikrinizi insanlara ikna etme durumunda kaldınız mı? Kaldıysanız nasıl ikna ettiniz? -Başarısız olduğunuz bir proje ve sonrasında çıkardığınız dersler neler oldu? -Eğer yurt dışı tecrübeniz varsa farklı kültürlerle çalıştığınızda ne gibi problemlerle karşılaştınız ve bu problemleri nasıl çözdünüz? -Karmaşık bir datayla çalıştınız mı?-Projeyi anlatır mısınız? -Trendleri takip ediyor musunuz? Şu anki ekonomik trendin Unilever üzerindeki etkileri neler olabilir?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
32 Kişi
0 Kişi