Şirketlere Özel

Bölge Satış Müdürü Mülakatları

10.10.2012

BP - Bölge Satış Müdürü Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Ortalama Ortalama Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Aralık 2008
Toplam Süreç: 2 Gün

Mülakat sonucunda olumlu yada olumsuz bır geri bildirim yapılmıyor.

Mülakat Soruları (1)

İstenildiği takdirde relokayson için bakışınız nedir?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
0 Kişi
4 Kişi
07.09.2012

Hedef Alliance - Bölge Satış Müdürü Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Ortalama Olumlu Deneyim Teklifi Reddettim

Mülakat Tarihi: Temmuz 2007
Toplam Süreç: 4 Gün

1- Sizi arayarak bir sınav uygulamasına çağırıyorlar. Sınav çoktan seçmeli test tarzı. İki aşamadan oluşuyor. Birincisinde size bir nevi zeka testi uyguluyorlar. Buna ek olarak kişisel özelliklerinizi anlamaya yönelik bir test yapıyorlar. Zeka testi benzeri test 120 soru ve 30 dakika süreli. Diğer test 60 soru ve 60 dakika.
2- Grup/Panel mülakatı yapıyorlar. Bu görüşmeye şube genel yöneticisi ve işe alımın yapılacağı depo yöneticisi katılıyor. Daha çok sektörü bilip bilmediğin anlaşılmaya çalışıyor. Bu doğrultuda sorular oluyor. Kariyerinden bahsediyorsun, neen ilgili işte veya işlerde çalıştığını ifade ediyorsun.
3- Bir otele Türkiye'de ki daha önce belirttiğim tüm elemeleri geçmiş kişiler davet ediliyor. Senin grubun belli. Seni grubunla bir toplantı odasına alıyorlar. Kendinle ilgili bir sunum yapıyorsun. Sonra iki aşama var.
3.a- İki tane çanta geliyor. Çantada plastik ve renkli borular var. Birbirlerine eklenebiliyor. Diyorlar ki " Bu borulardan anlamlı kelimeler yapın. Maliyetlerini hesaplayın ve bize satın.". Sizde diğer grup arkadaşlarınız ile bunu yapıyorsunuz. Parçaların maliyetleri vb. konular verilen dökümanda mevcut.
3.b - Bir vaka incelemesi yapıyorsun. Yani bir kağıda veriler veriliyor. Örneğin bir personel çok iyi satıyor ama disiplinsiz. Bir eczacı sizden raflarını yapmanızı istiyor gibi. Sonra birini seçiyorsun. Çıkıp ortak kararı açıklıyor.
4- 3. aşamayıda geçtiysen düşündükleri depo için görüşme yapmak istiyorlar. Gidip depo yöneticisi ile görüşüyorsun. Sana uygun görürse teklif yapıyor.

Mülakat Soruları (1)

Sen genç bir yaştasın. Ekipte senden daha yaşı büyük olan personeller var. Diyelim ki seni dinlemiyorlar. Ne yaparsın?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
2 Kişi
0 Kişi