Yeteneklerin Kararlarını Sizden Yana Vermelerini Sağlıyoruz

Tatile gitmeden önce NeredeKal.com'u ziyaret ediyor, yemek siparişi vermeden önce YemekSepeti'nden restoranın puanlarına bakıyor ya da bir ürün almadan önce ŞikayetVar.com'u okuyorsanız kitlesel geribildirimin ne kadar güçlü ve gerekli olduğunu bildiğinizden eminiz. İşkolig bu faydaların aynısını kariyer dünyası için sunmaktadır.

Artık yetenekli ve başarılı adaylar kariyer kararlarını şirketlerin kendilerine kısa ve uzun dönemde sağlayacakları faydalara göre veriyorlar. İşkolig adaylara şirketleri önceden tanıma fırsatı vererek kariyerlerinde bir sonraki adımı en doğru şekilde atmalarına olanak sağlıyor. Bir işveren olarak çalışanlarınıza sunduğunuz fayda belki yüksek maaş, belki iyi bir çalışma ortamı, belki de güçlü bir kariyer planı olabilir. İşkolig'de İşveren Markanızın güçlü olduğu yönleri ön plana çıkartabilir, yetenekler arasından size en uygun adayların başvurmasını ve kararlarını sizden yana vermelerini sağlayabilirsiniz.

Başarılarımızdan bir kısmını sizinle paylaşarak, İşkolig'in size sağlayacağı faydalardan kesinlikle emin olmanızı istiyoruz.

  • Aylık 200.000'den fazla kariyerine önem veren iş arayan ziyaretçimiz bulunmaktadır.
  • Her ay ortalama yüzde 20 büyüme gösteriyoruz.
  • IBM tarafından 2012 SmartCamp İstanbul 6 finalistinden biri seçildik.
  • E-tohum tarafından 2013 Türkiye en iyi 15 girişiminden biri seçildik.

Daha bir çok başarımızı sizinle paylaşabilir, Etkleyici Şirket Profili, İş Şkanı Reklamı ve Ücretsiz Sponsorluk ürünlerimizden birini edinmenizi sağlayarak işveren markanıza değer katabilir ve size en uygun yetenekleri kendinize çekmenizi sağlayabiliriz.