Şirketlere Özel

İşkolig Topluluk Kuralları

İşkolig, bir bilgi paylaşım platformu olup, hizmetinin temeli üyelerinin görüşlerine ve yorumlarına dayanmaktadır. Bu nedenle hazırlanan içerikler, belirli kurallar çerçevesinde yayınına alınmaktadır.

Bu kurallar;

Gerçek deneyim: Şirketler hakkında yapılan yorumların, ilgili şirketlerde mevcut çalışanlar ya da son 3 yıl içinde çalışmış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. “Şirketlere içerden bakış” ancak bu şekilde mümkün olup, üyelerin bu konuda hassasiyet göstermesi gerekmektedir. Sahte olduğu düşünülen mesajlar sisteme kabul edilmeyecektir.

İlgili paylaşım: İşverenle ilgili olmayan, kişisel duruma yönelik ya da konu dışı gönderiler sisteme kabul edilmeyecektir.

Kaliteli içerik: Yapılan yorumların zararlı veya küçük düşürücü olmamasına, kişisel ve kışkırtıcı mesajlar içermemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Zararlı olduğu belirlenen içerikler sistemde yayınlanmayacaktır.

Gizli bilgi: İçeriğinde şirketlerin ticari sırları, telif hakları ve gizli bilgiler yer alan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Ana Sayfa