Şirketlere Özel

Hakkımızda

İşkolig, çalışanların şirketler ve işler hakkında kimlik belirtmeden, anonim olarak bilgi paylaşabildiği ve alabildiği; iş arayanlara şirketlerle ilgili içeriden bir bakış sunan, ücretsiz bir kariyer topluluğudur.

İşkolig’te yer alan tüm bilgiler, şirketlerin mevcut veya eski çalışanlarından gelmektedir. Maaş bilgisi, şirketlerle ilgili yorumlar ve şirketlerin çalışma hayatlarını yansıtan ofis fotoğraflarının yer aldığı İşkolig’te üyeler, ihtiyaç duydukları her an kariyeriyle ilgili karar verme sürecinde ücretsiz olarak İşkolig’ten faydalanabilmektedir.

İşkolig’i farklı kılan nedir?

İşkolig; iş arayanlara ve çalışanlara, gelecekteki kariyer fırsatlarına yönelik ihtiyaç duydukları bilgileri sunan ilk platform olma özelliğine sahiptir. İşkolig’in bir diğer farkı da çalışanlar ve şirketler arasında kurduğu dengeli yaklaşım olup, tüm süreçlerinde bu dengeyi korumaya özen göstermesidir.

Daha da güçleniyoruz

İşkolig, 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net ailesine katıldı. Şirketlerin çalışma ortamlarının ve koşullarının şeffafça paylaşılmasını sağlayarak, adayların kariyer tercihlerinde daha bilinçli hareket etmelerine yardımcı olan İşkolig’in hizmetleri; bundan böyle Kariyer.net çatısı altında verilmeye devam edecek.


Ana Sayfa