Şirketlere Özel

Ticari/Kurumsal/Portföy Yönetici Yardımcısı Mülakatları

01.08.2013

Finansbank - Ticari/Kurumsal/Portföy Yönetici Yardımcısı Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Ortalama Ortalama Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Mart 2013
Toplam Süreç: 1 Ay

Finansbank'ın duyurusu üzerine Kurumsal, Ticari ve İşletme Bankacılığı Portföy Yetkili Yardımcısı pozisyonu için yapılan test sınavına katıldım ve sınav sonucunda başarılı görülerek yaklaşık iki hafta sonrasına birebir mülakat için Levent'te bulunan merkezine davet edildim.
Finansbank diğer firmalardan farklı olarak, adayları mülakata telefonla davet etmek yerine mail ile bildirim yaptığı için saat ya da gün konusunda seçme şansı bulunmamaktadır. Ben bir mazeretimden dolayı telefonla ulaşıp rica ederek ileriki bir tarihe aldırmayı kabul ettirebildim ancak mülakatı yapan kişilerin bu durumdan haberi yoktu ve ellerinde de özgeçmişim bulunmamaktaydı. Sonuç olarak pek verimli olmasa da mülakat gerçekleşti.
Mülakata gelirsek hatırladığım kadarıyla mülakat tecrübesi olan kişilerin bildiğinden farklı, özgün sorular yoktu,
genel olarak bankacılığa dair ilgim ve bilgim üzerine sorular soruldu.
Mülakatı iki kişi gerçekleştirirken aynı odada o saat için randevu verilen 8 - 9 aday bulunmakta ve sırayla birebir mülakat gerçekleştirilerek sona eren aday teşekkür edilerek yollanmaktaydı.
Mülakat sonrasında ise iki üç hafta sonra tarafıma mail yoluyla olumsuz olarak dönüş yaptılar ve benim adıma süreç sona ermiş oldu.

Mülakat Soruları (1)

Neden bankacılık?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
0 Kişi
0 Kişi