Şirketlere Özel

Ticari Bankacılık Yetkilisi Mülakatları

20.10.2012

ING Bank - Ticari Bankacılık Yetkilisi Mülakat Deneyimi

Zorluk Seviyesi Görüşme ve Süreç Sonuç
Zorluydu Ortalama Deneyim Teklif Yapılmadı

Mülakat Tarihi: Ekim 2012
Toplam Süreç: 20 Gün

İlk önce yetenek sınavı mailime gönderildi ve yapmam istendi. Daha sonra(1 haftadan fazla bekledim) mailime kişilik envanteri sınavı geldi ve onuda yapmam istendi. Bu sınavlarda olumlu bulunanları İstanbul'daki genel müdürlükte olan grup ve birebir mülakata davet ediyorlar. Bu mülakatlardan grup olanında 8-9 kişiye 10 dk. süre tanıyıp vaka çalışmasının metinleri dağıtılıyor ve 35 dk. tartışıp sonuca bağlanması isteniyor. Birebir mülakatta cv ne ve kişiliğine yönelik sorular yöneltiliyor. Bu mülakatlarda olumlu olanları tekrar İstanbul'a davet ediyorlar iş kolu mülakatı için(3 gün sonra dönmüşlerdi). 8-9 kişilik gruplar halinde 2 yönetici ile 1 insan kaynakları yöneticisi olan odada karşılarına oturuyorsunuz . Sorular soruyorlar ve herkes tek tek cevaplar vererek sürecin size düşen tarafı bitiyor. İş kolu mülakatından 10 gün sonra olumlu olanlar aranıyor, olumsuz olanlara mail atılarak süreç bitmiş oluyor.

Sürecin uzun olduğunu ayrıca (İstanbul dışından olanlar için) 2 kere İstanbul'a gelmek zorunda olmalarının masraflı olduğunu düşünüyorum.

Mülakat Soruları (2)

Siz patronsunuz.4 farklı banka sizinle çalışmak istiyor ama 1 tanesini seçeceksiniz. Hangi özelliklerine bakarak bu bankayı seçerdiniz?

Cevap yaz - Tüm Cevaplar (0)

Mülakat Detayları

 
Bu yorum size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır
5 Kişi
0 Kişi